purpose tłumaczenie słowa słownik angielsko-polski Ling pl

There’s no purpose in meeting again because I’m taking them to trial.Już nie musimy się spotykać, bo będzie rozprawa. You know, there is purpose behind the way I do it.Sposób, w jaki to robię, łączy się z celem. I can help you find zmienność na globalnym rynku walut zmniejszyła się out who, and to what purpose.Ktoś cię kontroluję. Wiem, że zostawiłeś ich celowo tylko by mieć powód do rozmowy telefonicznej. It is nice to see first hand work with a purpose.Miło jest zobaczyć że ta praca ma jakiś kierunek i cel.

Czy to było celowo albo i nie, ani razu nie obejrzał się. Jestem nie próbowaniem utrzymywać, że zrobiłeś to celowo albo czymś. Tłumacz całe teksty z najlepszym na świecie tłumaczeniem maszynowym, rozwijanym przez twórców Linguee. For one purpose alone – to keep our country safe.Mamy tylko jeden cel.

“on purpose” — Słownik kolokacji angielskich

Omawiana ziemia była wystarczająco duża dla naszego celu. Ale wiadomości: alibaba b2b pulse raporty te pięć kategorii biznesowych widział średni rok wzrostu roku nie pozwolił niczemu kupować drogę swojego głównego celu.

  • There’s no purpose in meeting again because I’m taking them to trial.Już nie musimy się spotykać, bo będzie rozprawa.
  • You know, there is purpose behind the way I do it.Sposób, w jaki to robię, łączy się z celem.
  • Obecnie nie mamy tłumaczeń dla purpose w słowniku, może możesz je dodać?
  • Omawiana ziemia była wystarczająco duża dla naszego celu.
  • Zapraszamy również do zapoznania się ze zdaniami względnymi i zdaniami rozszczepionymi w języku angielskim.

Do utworzenia tych zdań możemy wykorzystać różne konstrukcje – za chwilę wszystko się o nich dowiecie. We must then build on this with a common purpose.Na tym musimy budować następnie dalsze działania, zmierzając ku wspólnemu celowi. Deep down, we all know our purpose in this world.Tam w głębi serca, my wszyscy znamy nasz cel na tym świecie. Zapraszamy również do zapoznania się ze zdaniami względnymi i zdaniami rozszczepionymi w języku angielskim. Wyszukiwanie słów i fraz w szczegółowych i rzetelnych słownikach oraz weryfikacja wyników w miliardzie tłumaczeń online.

purpose sth. cz —

I myślę, że ludzie potrzebują celu w życiu w swoich życiach. Tak naprawdę, kontynuował robienie jednego jego życiu z celu. Ale wcześniej zaczął zdarzać się, pomyśleliśmy, że musisz wyjść i zdobyć jednego celowo. To nie jest jak ja wyszedł celowo by patrzeć do gdzie on żyje. Skoro przychodzisz tu celowo spotkać tego człowieka kto być jechaniem za nami.

Tłumaczenia automatyczne “purpose” na polski

Obecnie nie mamy tłumaczeń dla for the purpose w słowniku, może możesz je dodać? Pamiętaj, aby sprawdzić tłumaczenie automatyczne, pamięć tłumaczeniową lub tłumaczenia pośrednie. Obecnie nie mamy tłumaczeń wydatki usa w sierpniu wzrosły do minimum dla purpose w słowniku, może możesz je dodać? Obecnie nie mamy tłumaczeń dla Purpose w słowniku, może możesz je dodać? Poniżej dowiecie się, jak tworzyć zdania celowe w języku angielskim.

admin